لوگو دکتر امین جباری
طراحی لبخند در قزوین

اصلاح طرح لبخند در قزوین

امروزه روش‌های اصلاح طرح لبخند یکی از محبوب‌ترین درمان‌های شاخه‌های دندانپزشکی زیبایی هستند. داشتن لبخند هالیوودی، دندان‌های مرتب و سفید یکی از مهم ترین عناصر زیبایی چهره یک فرد است. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله مبحث اصلاح طرح لبخند در قزوین را بیشتر بررسی کنیم:

اصلاح طرح لبخند در قزوین

اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر جای دیگری از دنیا، یک درمان محبوب و ترند است. فرد می‌تواند با انجام انواع درمان‌های زیبایی دندان مانند: بلیچینگ، لمینت دندان، کامپوزیت دندان، لمینت سرامیکی دندان و … لبخند خود را زیباتر کند.

کامپوزیت ونیر در قزوین یکی از جدیدترین تکنیک های زیبایی و اصلاح طرح لبخند با روشی کم تهاجمی و نتیجه ای مشابه با لمینت دندان است.

یکی از نکات مهم دندانپزشکی زیبایی این است که اولویت ترمیم و درمان دندان‌های آسیب دیده یا پوسیده است. درمان‌های زیبایی فقط برای اصلاح عیوب زیبایی دندان هستند. دکتر امین جباری به کاندیداهای این کار زیبایی دندان مشاوره و خدمات ارائه می‌دهند. برای گرفتن نوبت مشاوره از دکتر امین جباری می‌توانید روی تصویر کلیک کنید یا با شماره‌های مندرج در ارتباط باشید:

بنر تماس

عواملی که در طراحی لبخند مهم هستند

 • نسبت طول و عرض دندان‌ها با هم: تعادل بین دندان‌ها از نظر شکل و رنگ و همچنین اندازه دندان‌ها
 • خطوط لثه: مطابقت و هماهنگی لثه‌های اطراف دندان (زیاد بودن لثه یا عدم تقارن خط لثه)
 • دندان‌های نامرتب: این مورد مهم ترین قسمت اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر جای دیگریست. دندان‌های کج یا ناهموار باید برای زیبایی بیشتر اصلاح شوند.
 • بدشکلی و بد رنگ بودن دندان‌ها: دندانپزشکان زیبایی می‌توانند با کمک لمینت، کامپوزیت یا بلیچینگ دندان، رنگ آن‌ها را اصلاح کنند.
 • حذف فاصله بین دندانی: فاصه بین دندانی می‌تواند با کمک ارتودنسی و یا کامپوزیت حذف شود.
 • تقارن و یک راستا کردن لبه‌های دندان: مواردی مثل لب پر شدن ناشی از جویدن غذاهای سفت یا دندان قروچه، توسط دندانپزشک با درمان‌های ارتودنسی یا کامپوزیت دندان اصلاح می‌شوند.

این‌ها موارد مهمی‌هستند که بهترین دندانپزشک زیبایی در قزوین یا هر جای دیگری برای اصلاح طرح لبخند در نظر می‌گیرد.

روش‌های اصلاح طرح لبخند

در ادامه مواردی که می‌توانید برای اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر جای دیگری انجام دهید را معرفی می‌کنیم:

 • بلیچینگ (سفید کردن دندان‌ها)
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • بریج دندان
 • ایمپلنت دندان
 • اصلاح لبخند لثه ای و لیفت لثه
 • ارتودنسی دندان
 • جراحی فک و صورت

بلیچینگ دندان

بلیچینگ برای زیبایی لبخند

ساده ترین و کم هزینه ترین کار اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر شهر دیگری بلیچینگ یا سفید کردن دندان است. در برخی موارد دندان‌ها به دلیل مصرف زیاد از غذاهای رنگی و سیگار دچار تغییر رنگ و تیرگی می‌شوند. با بلیچینگ دندان در قزوین یا هر جای دیگری می‌توانید رنگ آن‌ها را سفید و براق کنید. در این روش رنگدانه‌های تیره روی دندان با استفاده از ژل مخصوص از بین رفته و دندان‌های شما سفید و زیبا می‌شوند.

گیف اینستاگرام

ونیر کامپوزیت

یکی از رایج ترین روش‌ها برای اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر جای دیگری، کامپوزیت دندان است. این روش به بهبود ظاهر دندان‌هایی که تغییر رنگ داده، شکسته یا پر شده اند کمک می‌کند. دندانپزشکان زیبایی با کامپوزیت دندان در قزوین یا هر شهر دیگری می‌توانند نامرتبی‌های جزئی دندان‌ها را نیز اصلاح کنند.

لمینت دندان

لمینت‌های دندانی لایه‌های ظریفی از جنس سرامیک هستند که استحکام بالایی دارند. لمینت به عنوان پوشش روی سطح دندان قرار می‌گیرد و به رفع و پوشاندن عیوب ظاهری کمک می‌کند. اولویت در لمینت دندان در قزوین یا هر جای دیگری رفع عیوب، شکستگی و تیرگی دندان‌ها است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع روش های سفید کردن دندان در قزوین که دکتر امین جباری انجام میدهند، مقاله لینک شده را مطالعه نمائید.

روکش‌های سرامیکی دندان

برای اصلاح عیوب ظاهری دندان‌هایی که در اثر ضربه آسیب دیدند از روکش‌های سرامیکی دندان استفاده می‌شود. این پوشش از بافت و ساختار محافظت و همچنین زیبایی آن‌ها را فراهم می‌کند. بنابراین روکش‌های سرامیکی یکی از گزینه‌های درمانی برای اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر جای دیگری هستند.

بریج دندانی یا پل

از بریج برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده می‌شود که با افزودن تاج روی ناحیه بدون دندان، ظاهر دندان‌ها و طرح لبخند را بهبود می‌بخشد. به این صورت که با کمک دندان‌های مجاور بریج روی قسمت بدون دندان قرار می‌گیرد. رعایت بهداشت و مصرف غذاهای نرم نقش مهمی‌در افزایش طول عمر بریج دندان دارند.

اگر به هر دلیلی دندان خود را از دست داده اید می‌توانید برای اصلاح طرح لبخند در قزوین با دکتر امین جباری مشورت کنید. ایشان بهترین گزینه‌های درمانی را به شما ارائه خواهند داد. برای گرفتن نوبت مشاوره از دکتر می‌توانید اطلاعات تماس خود را در فرم زیر پر نمائید:

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
اطلاعات تماس شما با موفقیت ثبت شد!
لطفا مجددا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید.

ایمپلنت دندان

یکی از بهترین راه‌های ممکن برای پر کردن فضای دندان از دست رفته ایمپلنت است. در این نوع روش، بهترین متخصص ایمپلنت دندان در قزوین یا هر شهر دیگری یک پایه تیتانیوم را به شکل میله ای باریک در داخل استخوان فک قرار می‌دهد. مراقبت مناسب نقش مهمی‌در افزایش طول عمر ایمپلنت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله ایمپلنت دندان در قزوین را حتما مطالعه نمائید.

00:54
truncate dir-rtl

انیمیشن ایمپلنت گذاری دندان

اصلاح لبخند لثه‌ای و لیفت لثه

برخی افراد هنگام لبخند زدن از ظاهر لثه‌ها خود ناراضی هستند. جراحی لیفت لثه یا کانتورینگ لثه توسط دندانپزشک متخصص جراحی در قزوین یا هر جای دیگری، گزینه ای است می‌تواند طرح لبخند فرد را زیبا کند.

گیف آپارات

ارتودنسی دندان

در ارتودنسی به هم ریختگی دندان‌ها توسط متخصص ارتودنسی درمان می‌شود. این کار یکی از روش‌های اصلاح طرح لبخند است. ناهماهنگی دندان‌ها علاوه بر ایجاد مشکل در ظاهر و طرح لبخند موجب بروز مشکلاتی در سلامت دندان‌ها، صحبت کردن و غذا خوردن می‌شود.

جراحی فک و صورت

گاهی اوقات مشکلات ظاهری دندان‌ها و لثه ممکن است به مسائلی مانند موقعیت فک و استخوان‌ها مربوط باشد. در این روش بیماران پس از معاینه و مشاوره با انجام جراحی فک و جابجایی آن توسط جراح فک و صورت در قزوین یا هر جای دیگری به زیبایی طرح لبخند می‌رسند.

مزایا اصلاح طرح لبخند در قزوین

طراحی لبخند موجب بهبود ظاهر فرد می‌شود. از مزایا اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر شهری دیگری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود زیبایی و اعتماد بنفس
 • بهتر شدن عملکرد دندان‌ها
 • افزایش سلامت کلی دهان و دندان

عوارض اصلاح طرح لبخند

هیچ عارضه جانبی جدی در اصلاح طرح لبخند وجود ندارد. تنها ممکن است برخی افراد دچار حساسیت جزئی یا موقتی را در حین یا بعد از انجام کارهای زیبایی دندان شوند.

هزینه اصلاح طرح لبخند در قزوین

هزینه طراحی و اصلاح لبخند به صورت فردی تعیین می‌شود و بستگی به وضعیت دندان و لثه دارد. دندانپزشکان زیبایی قزوین یا هر جای دیگری از روش‌های مختلفی برای اصلاح طرح لبخند استفاده می‌کنند. هزینه اصلاح طرح لبخند با توجه به شدت تغییرات متفاوت است.

بیمه‌های درمانی طراحی لبخند را که یک کار زیبایی است، پوشش نمی‌دهند. برخی از بیمه‌های تکمیلی ممکن است برخی موارد مانند ایمپلنت، بریج، باندینگ و گذاشتن تاج دندانی را پوشش دهند. بدین سبب قبل از انجام کار اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر جای دیگری با کارشناس بیمه خود در ارتباط باشید تا برآورد هزینه ای که باید پرداخت کنید را تخمین بزنید.

بهترین دکتر اصلاح طرح لبخند قزوین

دکتر امین جباری  جراح و دندانپزشک، متخصص پروتزهای دندانی، ایمپلنت و زیبایی هستند. ایشان به واسطه تحصیلات آکادمیک و تجربه بالایی که در اصلاح طرح لبخند دارند به بیماران خود در شهر قزوین کمک می‌کنند به لبخند ایده آل خود برسند.

اگر در قزوین ساکنید و قصد انجام اصلاح طرح لبخند را دارید، می توانید با شماره های 02833229909 | 09102088488 در تماس باشید.

سخن آخر

برخی افراد ظاهر لبخند خود را دوست ندارند. بدین دلیل ممکن از هنگام لبخند زدن خجالت بکشند یا دندان‌های خود را پنهان کنند. اصلاح طرح لبخند در قزوین یا هر شهر دیگری یک کار جدید و محبوب برای زیبایی دندان است. با این روش دندان‌های کج، ترک خورده ، بد رنگ، نامرتب یا لبخند لثه‌ای بهبود می‌یابند. بیماران می‌توانند با انجام طیف گسترده ای از درمان‌های دندانپزشکی، لبخند ایده آل خود را به واقعیت تبدیل کنند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *